W niedzielę - 14 grudnia 2014 r. - do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie tłumnie ruszyli mieszkańcy, aby aktywnie uczestniczyć w niesieniu pomocy osobom chorym na białaczkę. Do punktu poboru wymazu z jamy ustnej, zorganizowanym w salach lekcyjnych naszej placówki, zgłosiło się 61 mieszkańców zarejestrowanych w czasie akcji do Programu DKMS.

Zainteresowanie akcją oraz zaangażowanie ludzi dobrej woli napawa nas ogromną nadzieją i radością chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Nad całością akcji czuwali wolontariusze: uczniowie i nauczyciele ZSP w Jaroszowie. Wszystkim zarejestrowanym osobom oraz aktywnym wolontariuszom składamy Serdeczne Podziękowania za udział w tak szlachetnym działaniu.

Wasze dobre serca ofiarowały innym „Dar życia”. DZIĘKUJEMY!!!