W dniu 14.05.2013 uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w finałowym turnieju gminnej ligi piłki siatkowej.

Pierwszy turniej ligi rozegrał się w październiku 2012 i od tej pory reprezentacje szkół spotykały się 7 razy. Każdy z turniejów był bardzo ciekawy, na każdym było wiele emocji i sportowej walki.

Zwycięstwo przypadło chłopcom reprezentującym Jaroszów, ale walczyć musieli o nie do ostatniego spotkania.

Dobrze wypadły również dziewczęta, które dołączyły do rozgrywek w lutym. Zajęły ostatecznie IV miejsce w gminie, ale nabyte umiejętności techniczne i taktyczne gry w siatkówkę na pewno wykorzystają w przyszłych zawodach.

Podium w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

I miejsce – SP nr 2

II miejsce – SP nr 3

III miejsce – SP nr 4

Chłopcy:

I miejsce – SP Jaroszów

II miejsce – SP nr 3

III miejsce – SP nr 2

Szkołę w Jaroszowie reprezentowali:

Sypko Przemysław, Siejk Seweryn, Kozakiewicz Piotr, Postawski Miłosz, Bodakowski Krystian, Pindral Wojtek, Witaszczyk Patryk, Cender Patryk, Goldian Sebastian, Dworak Kacper.

Fedak Aleksandra, Lasko Oliwia, Struszka Sandra, Czerniecka Nicola, Krzyszczak Martyna, Falacińska Martyna, Sydor Dominika.