Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!
Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas ...

Dzień 29.01.2020 r. uczniowie z klas I-III wraz z wychowawczyniami zorganizowali wyjątkową uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni Goście.

Dzieci przygotowały program artystyczny, wyrażając wdzięczność swoim kochanym Babciom i Dziadkom za ich trud i oddanie. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz prezentowali układy taneczne.

Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Nie kryli też wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „Skarbów”.

Na koniec uroczystości, wnuki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków były dowodem tego, jak ważne są takie spotkania i wspólnie z wnukami spędzone chwile.