Dnia 31.01.2020 r. w sali gimnastycznej ZSP w Jaroszowie odbył się wielki Bal Karnawałowy dla przedszkolaków.

Ten dzień zawsze jest dla dzieci wyjątkowy i niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, bo dostarcza im wiele przeżyć i radości.

Tego dnia w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, motylki, księżniczki, piratów, policjantów, rycerzy. Wychowawczyniom było bardzo trudno rozpoznać dzieci, bo ich stroje były jak zwykle bardzo ciekawe. Przy zabawach i muzyce nikt nie mógł się nudzić, a dzieci wspólnie z paniami bawiły się wyśmienicie.

Zabawa karnawałowa dała naszym przedszkolakom wiele radości i wywołała uśmiech na twarzach dzieci, a to było głównym celem zorganizowanego balu.