baner8.jpg
KIERMASZ WYROBÓW RĘKODZIELNICZYCH ERASMUSOWYCH FIRM
Od września, nasze przedszkolaki i uczniowie pracowali na zajęciach plastycznych i świetlicowych oraz godzinach wychowawczych nad przygotowaniem rękodzieł. Część prac została sprzedana na szkolnym kiermaszu w bibliotece na tydzień przed wylotem grupy do Włoch.
Większość prac będzie reprezentowała talenty i pomysły naszych uczniów i nauczycieli na międzynarodowym kiermaszu w szkole włoskiej - w Alba Adriatica już 28 listopada 2019 r. - podczas pobytu naszych przedstawicieli we Włoszech.

ERASMUS HANDMADE PRODUCTS
Since September, our preschoolers and students have been working in art and club classes as well as parenting hours on the preparation of handicrafts. Part of the work was sold at a school fair in the library a week before the group's flight to Italy.
Most of the work will be shown of our students and teachers at the international fair at the Italian school - in Alba Adriatica as early as November 28, 2019 - during our stay in Italy.