b1.jpg

W piątek - 4 października 2019 r. - w nowo wyremontowanym jaroszowskim przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – „Pasowanie na Przedszkolaka” dzieci, które w tym roku dołączyły do grona przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczął Oliwier Świątek, przedszkolak z najstarszej grupy, który zaprosił wszystkich do obejrzenia programu, po czym uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali się w tradycyjnym „Polonezie”. W części artystycznej, dzieci zaprezentowały swoje przedszkolne grupy : „Sówki", „Żabki" i „Wesołe Nutki", a w radosnej piosence oznajmiły, że „Przedszkole to ich drugi dom".

Po uroczystym ślubowaniu, dyrektor Beata Jankiewicz powitała obecnych na uroczystości gości: p. Krystynę Lewicką - radną Rady Miejskiej w Strzegomiu,  p. Zofię Rułkę - sołtys Jaroszowa oraz „Przyjaciela Szkoły” - p. Michała Smółkę przewodniczącego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko, a następnie dużą kredką dokonała Aktu Pasowania przedszkolaków. Wychowawczynie poszczególnych grup wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy. Występy przedszkolaków zakończyły „Wesołe Nutki” prezentując skocznego  „Krakowiaka”.

Wszystkim przedszkolakom życzymy samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy.