b1.jpg

Uczennica Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Kornelia Łabędzka  wygrała w Ogólnopolskim Konkursie Korczakowców.

Celem konkursu było przedstawienie sylwetki wolontariusza oraz jego działalności podjętych na rzecz innych osób. Opiekun szkolnego Koła Wolontariatu pedagog - Sylwia Chrut-Rudnicka  zgłosiła  kandydaturę Kornelii, o której napisała m.in.

DAJ SIEBIE INNYM z tymi słowami kojarzy mi się uczennica Kornelia Łabędzka, która od kilku lat angażuje się w działalność charytatywną w naszej szkole. Uczennica, pomimo swojego młodego wieku, ma wiele pomysłów, które sukcesywnie realizuje. Kornelia „zaraża” innych swoja pomocą, wielokrotnie zachęcając ich do udziału w akcjach”

Nagrodą dla Kornelii jest trzytygodniowy turnus w Korczakowie, który odbędzie się w wakacje.