Uczniowie z klas 1 – 3 oraz przedszkolaki wraz ze swymi wychowawczyniami wysiewały ziarenka rzeżuchy w ramach zadania Erasmusowego ph. „W drodze po zdrowie” - On the way to health”.

Pojemniczki były odzyskane z jogurtów, które dzieci jedzą w naszej szkole. Pani Monika pomalowała je złotą farbą, a pani Dorota wykonała ozdobne klamerki z kwiatkami. Zadanie było bardzo proste! Wystarczyło wysiać ziarenka na mokre waciki kosmetyczne. Rzeżucha wyrosła w ciągu kilku dni. Uczniowie z klas starszych sprzedali naszym Rodzicom, Dziadkom i Babciom oraz innym uczniom wszystkie wyhodowane rzeżuchy. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Students from grades 1 to 3 and preschoolers along with their teachers were sowing cuckooflower seeds as part of the Erasmus project "On the way to health"

The containers were recovered from yogurts that the children eat in our school. Monika painted them with gold paint, and Mrs. Dorota made decorative buckles with flowers. The task was very simple! It was enough to sow seeds on wet cotton swabs. Cuckooflower has grown in a few days. Older students sold to our parents, grandparents and other students. We are very pleased!