Drodzy rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, uczniowie! Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pomocy udało się w naszej szkole zrealizować projekt UNICEF "Wszystkie Kolory Świata". W dniach od 25.03.2013 - 07.04.2013 na portalu społecznościowym Facebook będzie prowadzone głosowanie  na najbardziej oryginalną laleczkę. Naszą szkołę reprezentują dwie lale. Gorąco prosimy o oddanie głosu na jedną z nich w w/w terminie. Jak to zrobić?

1. Zaloguj się na swoje konto na Facebooku i wejdź na aplikację konkursową

2. Wyszukaj laleczki reprezentujące naszą szkołę i wybierz jedną z nich (wyszukać ją po nazwie miejscowości, w galerii podpisane są nazwą placówki: Gimnazjum i Szkoła Podstawowa)

3.Możesz oddać tylko jeden głos

4. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.

5. Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki (liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę)

Jeśli możesz poproś znajomych o oddanie głosu na jedną z naszych laleczek.

Szkolny koordynator projektu