W andrzejkowy wieczór – 30 listopada – dla uczniów klasy II i III SP Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany Wieczór Wróżb.

„Niech magia i wróżba królują wśród nas. Już nie czekamy, już zaczynamy! Zabawa dalej, start!” - tak napisała w liście do uczniów Czarodziejka z Łysej Góry, która zostawiła w klasie kolorowe koperty z wróżbami. Katalog wróżb był obszerny i każdy wywróżył sobie coś wyjątkowego. Nie zabrakło również wyścigu bucików i lania wosku. Były też tańce, dobra muzyka, słodkości i owocowe szaszłyki wykonane przez dzieci. Bawiące się dzieci odwiedziła dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz życząc wszystkim udanej imprezy.

Humory dopisywały, zabawa była przednia. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy otrzymał od czarownicy gałązkę wiśni.