W dniu 23 października br. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej był organizatorem integracyjnej „Zabawy w kolory”- Dzień Pomarańczowy.

Na spotkaniu SU w dniu 16 października br. przedstawiciele poszczególnych klas wspólnie zdecydowali, że zaplanowany w planie pracy Samorządu Uczniowskiego "Dzień Pomarańczowy" odbędzie się 23 października - we wtorek.
Do wzięcia udziału we wspólnej zabawie zachęcał uczniów rymowany wierszyk:

UWAGA!!!
DZIEWCZYNY, CHŁOPAKI
OGŁASZAMY KOLOROWY DZIEŃ, NIE DLA DRAKI,
23-CIEGO
ZAŁÓŻ NA SIEBIE „COŚ” POMARAŃCZOWEGO
INTEGRUJ SIĘ Z NAMI KOLEGO.

Zabawa sprawiła frajdę uczniom. Włączyli się w nią także prawie wszyscy nauczyciele.
Najbardziej zintegrowane okazały się klasy: Ia , IIa , IIIa, które w 100% wzięły udział w zabawie, za co zostały nagrodzone skromnymi słodkościami ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski.
Mamy nadzieję, że w kolejnym KOLOROWYM DNIU będziemy mogli rozdać więcej cukierków.

S.U. Szkoły Podstawowej