b1.jpg

Dnia 15 czerwca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został przeprowadzony Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III. Celem konkursu było wyłonienie ucznia, który otrzyma tytuł „Mistrza Przyrody”.

W konkursie, przeprowadzonym przez nauczycielkę Dominikę Pieszko, wzięli udział najlepsi przyrodnicy z klasy III a i III b, których na początku przywitała dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz, życząc im powodzenia.

Rywalizacja była zacięta, bo niejednokrotnie różnica w punktacji pomiędzy uczniami wynosiła zaledwie jeden punkt.

Oto lista laureatów:

I miejsce oraz tytuł „Mistrza Przyrody” otrzymała Julia Świątkowska z klasy III a.

II miejsce - Gracjan Wołowiec klasa III a

III miejsce - Zuzanna Różańska klasa III b

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy uzyskania najlepszych wyników.