Dnia 14.06.2018 r. przedszkolaki z grupy ,,Biedronek’’ wybrały się na wycieczkę do miejscowego sklepu ,,U Matiego’’ w Jaroszowie.

Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu, pracę ekspedientek i oraz obserwować klientów robiących zakupy. Umiały doskonale nazywać stoiska i jego asortyment. Wspólnie dokonali drobnych zakupów, podczas których pani ekspedientka demonstrowała dzieciom współczesną wersję wagi elektronicznej.

Wycieczka ta dostarczyła przedszkolakom wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia. Dzieci utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.

Dziękujemy właścicielom sklepu - Państwu Klaudii i Mateuszowi Świątek oraz personelowi sklepu  za miłe przyjęcie i słodką niespodziankę.