Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Jaroszowa.

Tego dnia cały dzień trwała zabawa., Dzięki przebraniom, rekwizytom i dekoracji nauczycielki przeniosły milusińskich do cyrku. Dzieci bawiły się wspaniale. Miały kolorowe balony w różnych kształtach, a zabawom towarzyszyła wesoła dziecięca muzyka.

Na zakończenie dnia, każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Dzieci były pełne wrażeń, emocji, radości i zadowolenia.