b1.jpg

Dnia 1 czerwca 2018 r. w Dniu Dziecka trzecioklasiści z PSP w Jaroszowie w wybrali się do kina w Świdnicy, aby zobaczyć trzecią część filmu o niezwykłej przyjaźni chłopca z psem pt.: „Bella i Sebastian”.

Wszyscy od dawna czekali na ten moment. Śnieżnobiała Bella stała się ulubieńcem dzieci. Niektórzy z małych widzów oglądali poprzednie części filmu i głośno zastanawiali się, co nowego wymyślili twórcy. Film nie zawiódł ich oczekiwań.

Sebastian, 12-letni bohater, raz jeszcze stawił czoła nieoczekiwanemu wyzwaniu i po raz kolejny udowodnił swoją nadzwyczajną dojrzałość i bezwarunkową miłości do czworonożnego przyjaciela. By obronić swoją przyjaciółkę, gotowy był walczyć z całym światem. A do tego ta historia rozegrała się w przepięknych górskich krajobrazach, w których dominowały biele i błękity zaśnieżonego krajobrazu.

Film bardzo się dzieciom podobał. W drodze do szkoły wszyscy opowiadali sobie najlepsze i najbardziej wzruszające sceny.