Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ph. „Orzeł Biały – nasza duma”.

Trzy uczennice z jaroszowskiej szkoły otrzymały wyróżnienia w tym konkursie. Podczas podsumowania jednego z wielu realizowanych w szkole projektów edukacyjnych, dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz pogratulowała swoim uczennicom sukcesu oraz wręczyła dyplomy i nagrody książkowe. A były to: Julia Drohomirecka (kl. 5), Alicja Bohonos (kl. 6), Małgorzata Szczepny (kl.7).

Tematem prac konkursowych było polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Uczestnicy konkursu mogli przedstawić w dowolnej technice plastycznej swoją wizję polskiego orła. Konkurs organizowany był w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.