Dnia 22 maja 2018 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Konkurs Matematyczny dla uczniów z klas I – III SP ph. „Mistrz matematyki”.

W konkursie wzięło udział 12 najlepszych uczniów, którzy zostali wytypowani w ramach eliminacji klasowych. Uczniowie reprezentowali różne kategorie wiekowe, dlatego zostały dla nich przygotowane zestawy zadań odpowiednio dostosowane do poziomu ich wiadomości i umiejętności.

W trakcie konkursu uczniowie rozwiązywali test, na rozwiązanie którego mieli 45 minut. Laureatami konkursu w swojej kategorii wiekowej zostali uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punktów:

Ignacy Pieszko – klasa I

Aleksander Łabędzki – klasa II

Bartłomiej Giza – klasa III

Organizatorką konkursu była nauczycielka i wychowawczyni kl. 2 SP – Barbara Zbrożek