W piątek - 2 lutego 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany Szkolny Konkurs „Master Essay”.

W tym konkursie uczniowie z klas gimnazjalnych i z klasy VII SP mieli za zadanie napisać esej, którego tytuł brzmiał: „The people and the world In 2051 czyli ludzie i świat w 2051 roku”.

Komisja konkursu w składzie: dyrektor szkoły Beata Jankiewicz oraz nauczycielki języka angielskiego - Joanna Pietras (organizator) i Katarzyna Adamska (nauczyciel wspomagający) po sprawdzeniu prac wyłoniła tych najlepszych.

I miejsce - Zofia Malinowska – kl. III gimnazjum

II miejsce - Zuzanna Kawiak – kl. III gimnazjum

Emilia Henike – kl. II gimnazjum

III miejsce - Wioletta Kardynał – kl. III gimnazjum

Dyplomy za udział w konkursie otrzymali uczniowie - Mateusz Brokos, Natalia Machnikowska i  Diana Rogalska.

To był naprawdę trudny konkurs, bo tylko 7 uczniów zdecydowało się wziąć w nim udział. Wszyscy uczniowie dostali nagrodę książkowe w języku angielskim lub repetytorium z języka angielskiego.

Konkurs był doskonałą formą sprawdzenia umiejętności szczególnie uczniów, którzy już w kwietniu będą pisali Egzamin Gimnazjalny, także z języka angielskiego.

Pobierz zwycięski esej