Dnia 1 lutego 2018 r. w przedszkolnej grupie „Pszczółek” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka podczas, której przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny.

Oprócz wierszy i śpiewów, szanowni goście obejrzeli także pokaz taneczny. W trakcie uroczystości Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Nie zabrakło również zabaw w kole z Babciami i Dziadkami. Dzieci obdarowały swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożonych w ich wychowanie. Po występach Goście oraz dzieci zostali zaproszenie na przygotowany słodki poczęstunek.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za tak liczne przybycie i udział w uroczystości.