b1.jpg

Niezawodni wolontariusze z Jaroszowa - Diana Rogalska, Adam Lasko, Wiktoria Świątoniewska, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek, Weronika Skolimowska, Amelia Skolimowska, Emilia Henike, Roksana Chodorowska, Klaudia Goldian, Aleksandra Wnęk i Maria Michałowska uzbierali do puszek kwotę 3.608,33 zł.

W tym roku niestety nie odbywała się impreza w sali gimnastycznej w Jaroszowie z powodu jej remontu. Pomimo to mieszkańcy Jaroszowa nie zawiedli i chętnie wrzucali pieniądze do puszek.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Wiesławie Wac, która upiekła piernikowe serduszka, które wolontariusze wręczali darczyńcom. Wolontariusze kwestowali również w Strzegomiu pod opieką pedagog - Sylwii Chrut –Rudnickiej. Wspólnie chodzili po ulicach miasta oraz uczestniczyli w występach, które były zorganizowane w SCK. Dla wolontariuszy był przygotowany ciepły poczęstunek oraz słodkości.

{gallery}galeria/2017_18/wosp2018{\gallery}