Zgodnie z tradycją - 30 listopada 2017 r. - w wigilię świętego  Andrzeja uczniowie kl. III b z ZSP w Jaroszowie przeżyli wspaniały dzień, pełen wróżb, magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów.

Dzieci przygotowały ciekawe i śmieszne wróżby zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Były więc: andrzejkowe babeczki, wróżby z obrazkami, kubkami, cukierkami, numerologia, losowanie przedmiotów o symbolicznym znaczeniu i wiele, wiele innych. Oczywiście wszystkie przepowiednie trzecioklasiści  traktowali z przymrużeniem oka.

Słodki poczęstunek i soczki przygotowali rodzice. Klasowe andrzejki można uznać za udane. Wspólne zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.