Na zaproszenie pani kierownik Sabiny Kubackiej z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Strzegomiu, 28.11.2017 r. - po raz czwarty wolontariusze z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Jaroszowa (Wiktoria Guzera, Wioletta Kardynał, Adrianna Dubielczyk, Martyna Tomiczek) wraz z opiekunem Koła Wolontariatu - Sylwią Chrut-Rudnicką wzięły udział w zabawie integracyjnej.

Uczennice z Jaroszowa z wielkimi uśmiechami na twarzach uczestniczyły we wspólnej  zabawie i konkursach. Po raz kolejny wykazały się tolerancją i zrozumieniem. „Są to osoby otwarte na ludzi, sympatyczne i bardzo miłe. Zaskoczyło nas także to jak dobrze potrafią się oni bawić. Bardzo lubimy te nasze wspólne zabawy” – powiedziała wolontariuszka Wioletta Kardynał.