Piątek - 24.11.2017 r. – był wyjątkowym dniem, bo wszystkie przedszkolaki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z panią dyrektor Beatą Jankiewicz, wicedyrektor Violettą Posłuszną- Koziałkowską oraz zaproszonymi Mamami i Misiowym Gościem uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim dużym lub małym przyjacielem Misiem. Przedszkolaki poznały historię święta Misia, recytowały wiersze o misiach oraz bawiły się w rytm „misiowych piosenek”. Były też zabawy ruchowe i plastyczne, misiowe tańce, słodki poczęstunek i huczne odśpiewanie „200 lat” dla Misiowego Gościa.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i zabawy, ale najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt, że mogły przytulić się do  swojego Misia, jak i zaproszonego Gościa.