W ramach „Zielonego Tygodnia” w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się „Akcja Ukwiecania Szkoły”. To już drugi raz udało się obsadzić szkolne skrzynki pięknymi pelargoniami bluszczolistnymi.

Najtrudniejsze zadanie wykonała klasa IVa pod opieką nauczycieli oraz pracowników szkoły. Nad całością zadania czuwały pani dyrektor Beata Jankiewicz oraz pani wicedyrektor Violetta Posłuszna-Koziałkowska.  Udało nam się również obsadzić skrzynie z pergolami w „Zielonej Klasie”, w której - gdy tylko zrobi się cieplej - będzie można prowadzić zajęcia. Przyjemnie będzie pracować w towarzystwie pomarańczowych nasturcji i żółtego „złotego deszczu” .

Już niebawem jaroszowska szkoła będzie jeszcze piękniej wyglądała. Jeśli wszyscy o to zadbamy to na parapetach pojawi się czerwono kwitnący dywan.