W ramach „Akademii Przedszkolaka” - w grupie przedszkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie - odbyły się praktyczne zajęcia, podczas których dzieci przyrządzały smaczną przekąskę – czyli „myszki”.

Więcej…

 

Jesienne wyjazdy gimnazjalistów na wycieczkę integracyjną, to od lat stały punkt w kalendarzu zaplanowanych imprez i wyjazdów w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Październikowymi jubilatami, którym wyprawiono przedszkolne urodziny byli - Oliwierek i Dawid.

Więcej…

 

W sobotę - 1 października 2016 r. - wspaniałe Święto Sportu w Jaroszowie zorganizowali: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszowie, Państwowa Inspekcja Sanitarna Oddział w Świdnicy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Społeczność Biegowa „Strzegomska Dwunastka”.

Więcej…

 

Tradycyjne wrześniowe święto – Dzień Chłopaka - było hucznie obchodzone 30.09.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody - 30 września 2016 r. - uczniowie klasy II b szkoły podstawowej, wspólnie z wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik i z rodzicami bawili się na integracyjnym ognisku zorganizowanym przez Klasową Radę Rodziców w gospodarstwie u państwa Kołodziejów w Jaroszowie.

Więcej…

 

W tegorocznej edycji akcji „Sprzątanie Świata” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie skupiliśmy się na rozległym teranie zielonym w północno-zachodniej części Jaroszowa, na którym będzie rozgrywany IV Jaroszowski Marszobieg Przełajowy.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie włączyły się w obchody Tygodnia Aktywności Mieszkańca Strzegomia i 23 września 2016 r. uczestniczyły w „Marszu Kapeluszowym” zorganizowanym przez Panią Eugenię Zasińską, przewodniczącą Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Więcej…

 

W piątkowe przedpołudnie - 22 września 2016 r. - w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie został zorganizowany „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.

Więcej…

 

We wtorek - 20 września 2016 r. - dla gimnazjalistów z Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Jaroszowie został zorganizowany wyjazd na zajęcia akademickie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

Więcej…

 

W dniach 19-20 września 2016 r. 43 uczniów z klas IV-VI z zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło udział w wycieczce do CEEiK „Salamandra" w Myśliborzu.

Więcej…

 

We wrześniu, dzieci z grupy „Muchomorków” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie świętowały swoje urodziny.

Więcej…

 

W miniony piątek 16.09.2016 r. rozpoczęły się gminne obchody związane z "XIII Spotkaniem Religijno-Patriotycznym w Rusku". Uczestnicy tej podniosłej uroczystości przybyli na salę gimnastyczną Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, aby o godz. 11.00 wziąć udział w kolejnym sympozjum popularno-naukowym nt "Obozu Pracy Więźniów w Jaroszowie-Rusku", przygotowanym przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Więcej…

 

Dnia 15 września 2016 r. przedszkolaki z grupy ,,Pszczółek” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie poznawały tajemnice zdrowia człowieka i zdrowego odżywiania. Wraz z wychowawczynią Dorotą Gacek odwiedziły w tym celu Ośrodek Zdrowia w Jaroszowie.

Więcej…

 

Firma Agro AS w Strzegomiu włączyła uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie do programu promocyjnego organizowanego przez Grupę Azoty mającego na celu wsparcie szkół w akcji szkoła „Lider Polskiej Dystrybucji".

Więcej…

 

W nowym roku szkolnym, najmłodsi uczniowie z klasy I SP w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie  na lekcjach wychowania fizycznego będą brały udział w ministerialnym projekcie „Mały Mistrz”.

Więcej…