W dniu 25 października 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbyły się  mecze I rundy GMINNEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

W miniony piątek 24.10.2014 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie zorganizowano "Spotkanie z Anną Jenke - patronem szkoły", w związku z 4. rocznicą nadania imienia Sługi Bożej Anny Jenke Gimnazjum w Jaroszowie.

Więcej…

 

W tym roku obchodzimy 75. rocznicę powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Swoją działalność rozpoczęło ono już we wrześniu 1939 roku, ale  określenie to po raz pierwszy w okupowanym kraju pojawiło się na łamach „Biuletynu Informacyjnego” 13 stycznia 1944 roku.

Więcej…

 

Gimnazjaliści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w eliminacjach do etapu powiatowego GMINNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ, który odbył się w dniu 7 października 2014 r. na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu.

Więcej…

 

W piątek i sobotę - 3 i 4 października 2014 r. -  wolontariuszki z Koła Wolontariatu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z opiekunami wzięły udział w akcji zbiórki żywności „PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM” zorganizowanej przez Zarząd Stowarzyszenia Euro Partner ze Strzegomia, które działa pod patronatem Banku Żywności.

Więcej…

 

Pod takim hasłem „Turysto szanuj zieleń” w czwartek – 18.09.2014 r. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w corocznej akcji Sprzątania Świata.

Więcej…

 

W ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej "W-F z klasą" 22 października br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie odbyła się druga odsłona ważnego przedsięwzięcia.

Więcej…