Dzień 8 listopada to w Europie Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Od kilku lat w naszej szkole, w  każdy dzień tygodnia, realizujemy to hasło. Uczniowie z klas I-III SP wraz z wychowawcami przygotowali w tym dniu zdrowe i kolorowe śniadanie, które wspólnie zjedli.

Więcej…

 

W poniedziałek 07.11.2016 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie odbyła się prelekcja dla najmłodszych uczniów nt. „Jak bezpiecznie poruszać się na drodze?”.

Więcej…

 

Dnia 07.11.2016 r. do uczniów z klasy III b  szkoły podstawowej zawitał gość, nauczyciel historii - Agnieszka Nowacka, która została zaproszona przez wychowawczynię - Katarzynę Niedźwiedzką.

Więcej…

 

W dniu 04.11.2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka". Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko dzieci, ale również ich rodzice, którzy byli świadkami tego ważnego wydarzenia.

Więcej…

 

Dnia 03 listopada 2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie pracownice Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Świdnicy -  Adrianna Kalin i Małgorzata Kruk - przeprowadziły warsztaty dla gimnazjalistów na temat profilaktyki narkotykowej: „Jak chronić się przed dopalaczami?” i profilaktyki nikotynowej „Smokolajzer”.

Więcej…

 

Wolontariuszki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie jak zwykle zaangażował się w pomoc i prace na rzecz środowiska lokalnego.

Więcej…

 

Pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej, ponieważ 28.10.2016 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej.

Więcej…

 

O wakacjach uczniowie właściwie już zapomnieli. Pojawiło się pierwsze zmęczenie związane z trudami  dnia codziennego, a i pogoda sprzyja ku temu, aby na chwilę przysiąść i powspominać.

Więcej…

 

Okres jesieni to bogactwo plonów i różnorodność kolorów w przyrodzie. Dlatego w dniu 21.10.2016 r. najmłodsza grupa przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w jesiennych zajęciach prowadzonych wspólnie z Panią Elżbietą  Gadulą z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Strzegom.

Więcej…

 

 

W sobotę - 22 października 2016 r. - grupa 11 uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z opiekunem – panią Małgorzatą Kolano - wzięła udział w warsztatach matematycznych zorganizowanych w Liceum Ogólnokształcącym w Strzegomiu pn.   „Matematyka jest wszędzie”.

Więcej…

 

Uczniowie klasy IA szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią – Barbarą Zbrożek –18.10.2016 r. uczestniczyli w swojej pierwszej lekcji bibliotecznej.

Więcej…

 

Bezpieczeństwo jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka. W trosce o  uczniów przystąpiliśmy do ogólnopolskiego projektu „Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.

Więcej…

 

Motyw, znany z baśni Andersena „Brzydkie Kaczątko”, był tematem przewodnim przedstawienia przygotowanego przez uczniów podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.

Więcej…

 

W roku szkolnym 2016/2017 Zespole Szkolno –Przedszkolnym w realizowane są zadania w zakresie bezpieczeństwa i profilaktyki wśród uczniów naszej szkoły w ramach programu „Bezpieczna +”.

Więcej…

 

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w X Powiatowym Konkursie ph. ,,Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym”.

Więcej…