W dniach od 8 do 12 czerwca 2015 r. 19 uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie wzięło udział w wymianie polsko-niemieckiej w Morawie. Mieli okazję poznać się i spędzić kilka dni z rówieśnikami z Chrześcijańskiego Gimnazjum w niemieckim mieście Hoyerswerda.

Więcej…

 

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie 03.06.2015 r. mieli przyjemność gościć uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Strzegomia wraz z opiekunami.

Więcej…

 

Reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Gimnazjum w Jaroszowie pod opieką nauczyciela - Krzysztofa Dziurli wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR-u  w Strzegomiu, który odbył się w dniu 28 maja 2015 r.

Więcej…

 

 

Już po raz ósmy nauczyciele, rodzice i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy z Rada Sołecką i Strzegomskim Centrum Kultury zorganizowali w niedzielę - 24.05.2015 r.-  VIII Festyn Rodzinny „Mama, Tata i Ja”.

Więcej…

 

Uczennica III klasy gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie zdobyła I miejsce w Konkursie Gminnym ph. „Gmina Strzegom miejscem przyjaznym dla młodzieży” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Strzegomiu z okazji obchodów 25-lecia samorządu terytorialnego w naszej gminie.

Więcej…

 

Szóstoklasiści ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie 19 maja 2015 r. reprezentowali swoją szkołę na III Gminnym Konkursie Języka Polskiego „Aby język giętki…”, który był zorganizowany przez nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzegomiu w Strzegomskim Centrum Kultury.

Więcej…

 

W pogodne przedpołudnie - 18.05.2015 r. - na boisku ORLIK w Jaroszowie rozegrany został III Turniej Piłki Koszykowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców STREETBALL, który objęty był patronatem honorowym przez Panią Poseł na Sejm RP - Monikę Wielichowską oraz Pana Wiesława Kiliana – Senatora RP.

Więcej…

 

W dniu 28 kwietnia 2015 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

W piątek - 24 kwietnia 2015 r. - uczniowie gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w corocznym Szkolnym Konkursie Informatycznym „GIMBIT”.

Więcej…

 

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w hali OSiR w Strzegomiu zakończyły się tegoroczne rozgrywki ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Mistrzami zostali gimnazjaliści z Jaroszowa.

Więcej…

 

Oficjalnie wystartowała 17. edycja Coca-Cola Cup! W dniu 26 marca br. na boisku ORLIK w Jaworzynie Śląskiej rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców i dziewcząt w kategorii szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

W sobotę - 21 marca br. - w hali  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ o puchar OSiR  w kategorii szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

Od początku roku szkolnego uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie realizują program „Solidarnej Szkoły”.

Więcej…

 

W dniu 18 lutego br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się trzecia kolejka ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Więcej…

 

W dniu 10 lutego 2015 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu został przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.

Więcej…